Sebezkušenostní pobyty

Nabízíme možnost intenzivnějšího programu na překonávání sociální fobie a úzkosti. Jedná se o víkendový pobyt na chatě v přírodě.

Aktuální pobyt: 29. 6. -1. 7. 2018 přihlašování na https://goo.gl/forms/ggo9gWX141rQDH7j2
Další pobyt: 14. - 16. 9. 2018

Pro koho


Pobyt je určen pro lidi se sociální fobií či zažívající výraznou úzkost v mezilidském kontaktu. Nevyžadujeme diagnózu, ani doporučení, je však vhodné účast zkonzultovat s Vaším psychologem nebo psychiatrem. Pokud trpíte i jinými obtížemi, prosíme, nejdříve se s námi poraďte o vhodnosti účasti na pobytu.

Věkové omezení je od 18 let, případně od 15 let po domluvě a souhlasu zákoného zástupce, horní věkovou hranici nemáme.

Budeme mít maximálně 12 účastníků, 3 vedoucí a 1 kuchaře

Obsah


Náplň třídenního (eventuelně čtyřdenního) pobytu je sestavena z nácvikových, sebepoznávacích a jiných aktivit a her, jejímž účelem je nacvičení sociálních situací, zmírnění sociální úzkosti, zvýšení sebevědomí a získání větší jistoty v kontaktu s lidmi. Dalším cílem pobytu je poznání další lidí trpících sociální fobií a vzájemné sdílení zkušeností.

Veškeré aktivity dobrovolné a upravené na míru lidí se sociální fobií. Součástí pobytu je i společná příprava jídla a trávení volného času mimo program.

Program má svépomocný charakter a nejedná se o terapii.

Vedoucí


Pobyt je veden 3 vedoucími, kteří mají se sociální fobií sami osobní zkušenost, kterou dokázali do určité míry překonat. Mají zkušenosti s vedením programu a s prací se skupinou lidí se sociální fobií. Vedoucí se spolu s ostatními účastní aktivit, u kterých je to možné.

Kromě vedoucích je na místě člověk také se zkušeností se sociální fobií/úzkostí, který se stará o vaření. Účastní se části programu.

Budeme se snažit navodit příjemnou přátelskou atmosféru, kde se bude každý účastník cítit dobře a přirozeně. Nejedná se však o psychoterapii. Na pobytu není přítomen terapeut.

Kdy


Nejbližší pobyt se bude konat 29. 6. -1. 7. 2018. Jedná se klasicky o třídenní pobyt pátek až neděle. Začínáme v pátek později odpoledne kolem 17:30, sraz ke společnému odjezdu z Prahy bude po 16. hodině. Končíme v neděli 1. července kolem 15:00. Další pobyt pak bude v září.

Místo ubytování


Pobyt bude probíhat na hájovně u Říčan, v blízkosti přírody.

Cena


Cena za pobyt je 900 Kč.

Cena je za ubytování, jídlo, program a pomůcky. Jídlo zahrnuje snídaně, obědy, večeře – první den začínáme večeří a v neděli končíme obědem. Vedoucí a kuchař připravují pobyt zadarmo.

Přihlášení


Je aktuálně spuštěno přihlašování na pobyt 29. 6. -1. 7. 2018: https://goo.gl/forms/ggo9gWX141rQDH7j2

Pokud máte zájem se účastnit pobytu, ale tento termín Vám nevyhovuje, můžete se nahlásit zde a budeme Vás kontaktovat, až budeme připravovat příští. http://goo.gl/forms/T0drFNQD0n

Pro jakékoliv dotazy před přihlášením, tak i po přihlášení nás můžete kontaktovat na e-mailu nebojmeselidi@email.cz
 

Autor: Dixaroc | Přidáno: 12. 10. 2012 - 00:23

Komentáře