Sebezkušenostní pobyty

Nabízíme možnost intenzivnějšího programu na překonávání sociální fobie a úzkosti. Jedná se o víkendový pobyt na chatě v přírodě.

Pro koho


Pobyt je určen pro lidi se sociální fobií či zažívající výraznou úzkost v mezilidském kontaktu. Nevyžadujeme diagnózu, ani doporučení, je však vhodné účast zkonzultovat s Vaším psychologem nebo psychiatrem. Pokud trpíte i jinými obtížemi, prosíme, nejdříve se s námi poraďte o vhodnosti účasti na pobytu.

Věkové omezení je od 18 let, případně od 15 let po domluvě a souhlasu zákoného zástupce, horní věkovou hranici nemáme.

Budeme mít maximálně 12 účastníků, 3 vedoucí a 1 kuchaře

Obsah


Náplň třídenního (eventuelně čtyřdenního) pobytu je sestavena z nácvikových, sebepoznávacích a jiných aktivit a her, jejímž účelem je nacvičení sociálních situací, zmírnění sociální úzkosti, zvýšení sebevědomí a získání větší jistoty v kontaktu s lidmi. Dalším cílem pobytu je poznání další lidí trpících sociální fobií a vzájemné sdílení zkušeností.

Veškeré aktivity dobrovolné a upravené na míru lidí se sociální fobií. Součástí pobytu je i společná příprava jídla a trávení volného času mimo program.

Program má svépomocný charakter a nejedná se o terapii.

Vedoucí


Pobyt je veden 3 vedoucími, kteří mají se sociální fobií sami osobní zkušenost, kterou dokázali do určité míry překonat. Mají zkušenosti s vedením programu a s prací se skupinou lidí se sociální fobií. Vedoucí se spolu s ostatními účastní aktivit, u kterých je to možné.

Kromě vedoucích je na místě člověk také se zkušeností se sociální fobií/úzkostí, který se stará o vaření. Účastní se části programu.

Budeme se snažit navodit příjemnou přátelskou atmosféru, kde se bude každý účastník cítit dobře a přirozeně. Nejedná se však o psychoterapii. Na pobytu není přítomen terapeut.

Kdy


Nejbližší pobyt se bude konat 28. září - 1. října. Jedná se vyjímečně o delší pobyt. Začínáme dopoledne v 10:00 ve čtvrtek 28. září, což je státní svátek, a končíme v neděli 1. října v 16:00. Další pobyty můžete očekávát v příštím roce, nejbližší bude na jaře (březen-duben).

Místo ubytování


Pobyt bude probíhat na hájovně u Říčan, v blízkosti přírody.

Cena


Cena za prodloužený pobyt je 1350 Kč. (Klasický je za 900 Kč)

Cena je za ubytování, jídlo, program a pomůcky. Jídlo zahrnuje snídaně, obědy, večeře – první den začínáme večeří a v neděli končíme obědem. Vedoucí připravují pobyt zadarmo.

Přihlášení


Na aktuální prodloužený pobyt 28.9.-1.10. se můžete přihlašovat zde:
https://goo.gl/forms/UWZpjKUJE1YdM8Yl1

Přihlašování je otevřeno do čtvrtka 14.9. V případě pozdějšího přihlášení či naplnění kapacity pobytu se může stát, že Vaší poptávce nebudeme moci vyhovět. V případě nízkého počtu účastníků je naopak možné, že bude deadline přihlášek prodloužen.

Pokud Vám aktuální termín nevyhovuje, ale máte zájem se účastnit pobytu v budoucnu, můžete se nahlásit zde a budeme Vás kontaktovat, až budeme připravovat příští. http://goo.gl/forms/T0drFNQD0n

Pro jakékoliv dotazy před přihlášením, tak i po přihlášení nás můžete kontaktovat na e-mailu nebojmeselidi@email.cz

 

Autor: Dixaroc | Přidáno: 12. 10. 2012 - 00:23

Komentáře